Emine Ülker Tarhan'dan Gençlere Müjde

Cumhuriyet Halk Partisi'nden ayrılarak Anadolu Partisi'ni kuran Emine Ülker Tarhan, iktidara gelmeleri durumunda gençlere müjdeyi verdi. Eskişehir il binası açılışında, iktidar durumunda her genç için 5 GB internet vaadinde bulundu.
Bu haber 2015-05-24 13:29:52 eklenmiş ve 844 kez görüntülenmiştir.

Cumhuriyet Hallk Partisi'nden ayrılarak yeni bir siyasi parti kuran Emine Ülker Tarhan vaatlerde bulundu. Kurduğu Anadolu Partisi'nin genel başkanlığını da yapan Emine Ülker Tarhan, iktidara gelmeleri durumunda yapacakları olayları aktardı.

 

Genç Kesime Hitap Etti

 

Her insanın da bildiği gibi ülkeyi gençler ilerletecek. Ve 18 yaşını dolduran her genç, bir birey olarak oy kullanma hakkına sahip olacak. Bu durumu bilen siyasi liderler bir çok seçim vaadi sunuyor. Özellikle de gençlere bir çok seçim vaadinde bulunana partilere bir yenisi daha eklendi. İnternet bağımlısı bir Türkiye için en cazip tekliflerden biri Anadolu Partisi'nden geldi. İktiadar gelmeleri durumunda her genç için 5 GB internet hakkı sağlayacaklarını duyurdu.

 

İl Binası Açılışının Ardından Basın Açıklaması Yaptı

 

Eskişehir'de Anadolu Partisi il binası açılışından sonra basın mensupları ile görüşme yapan Emine Ülker Tarhan, özgür bir Türkiye için geleceklerini söyledi. Genç kadrolarla yola devam etmek isteyen siyasi lider, Türkiye'deki güçsüz kesimlerden destek alarak hızla ilerlediklerine dikkat çekti. Cumhuriyet Halk Partisi'nde yönetimdeki siyasi fikirleri benimsemediği için ayrılan ve çok tepki alan cesur kadın, yeni bir siyasi parti açtığında aldığı tepkiler için de bir kaç açıklamada bulundu. Kurduğu Anadolu Partisi ile kemikleşmiş oyları bölme tehlikesi gören bir çok kişi bu hareketi tasvip etmemişti.

 

İyilik İçin Bölenler Kazandı ve İktidar Oldular

 

Eleştirilere maruz kalan Emine Ülker Tarhan, Türkiye'de 10 yılda sürekli yeni değişimler olduğunu dile getirdi. Her değişiminde illa ki bir etkisinin olduğu gözleniyor. Değişen şeyler; siyasi beklentiler, siyasi liderler ve partilerin tutumları... Aslında aynı tutumda kalması gereken CHP'nin tutumunu bozmasından dolayı ayrılan Tarhan, barajı aşmak istiyoruz ve daha önce bir çok örneği oldu dedi. Başka siyasi partilerden ayrılanlar ve iyilik için bölünerek iktidara gelen partilerin varlığına işaret etti.

ETİKETLER : emine ülker tarhan emine ülker tarhan internet emine ülker tarhan eskişehir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Döviz Kurları

Haberin Birinci Adresi
© Copyright 2019 Haberinbiri.com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Güncel Haberler
Haberin Biri
SPOR
Spor Haberleri
SİYASET
Siyaset Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
DÜNYA
Dünya Haberleri